Konuları Sırala: Yayımlanma Tarinine Göre | Reytinge göre | Okunma Sayısına Göre | Alfabeye Göre

Adalet Mahallesi Halı Yıkama Firması

Yazar: storperdeyikama Tarih 10-03-2017, 12:38, Gösterim: 436

Bursa Osmangazi Adalet Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Adalet mahallesinden alınan halılar yıkama işlemini tamamladıktan sonra durulama işlemine geçer bol su ile durulanan halılar sıkma işleminin yapılacağını
makineye yerleştirilir içerisindeki suyun çoğundan arınan halılar daha sonra kurutma işlemine geçer kurutma işlemi tamamlanan halılar açık havada havalandırılır.

daha sonra üzerinden süpürlür. En son ekibimiz tarafından kalite kontrolden geçirilen halılarınız (bir problem varsa tekrar yıkamaya alınır) paketlendikten sonra tekrar size teslim edilmektedir.

Halı yıkama fiyatlarını görmek için tıklayın...

Alo Adalet Mahallesi Halı Yıkama: 0224 441 41 45 - 0544 301 5355

Kategori: Bursa Adalet Mahallesi Halı Yıkama

 

Adalet Mahallesi Koltuk Yıkama

Yazar: storperdeyikama Tarih 3-03-2017, 15:09, Gösterim: 718

Adalet  Mahallesi Koltuk Yıkama
Bursa Osmangazi Adalet PROFESYONEL KOLTUK YIKAMA

- 0224 441 7 800 - 0544 301 53 55 -


Profesyonel bir temizlik için kesinlikle doğru yerdesiniz. Öncelikle koltuk yıkama titizlikle yapılması gereken bir işlemdir..
Bursa Osmangazi Adalet Koltuk Yıkama yıllların verdiği deneyimle siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız. Evlerde özelikle dikkat edilmesi gereken şeylerden biride koltukların silinmesi ve temizlenmesi işlemidir. Evlerde elle koltuk silindikçe koltukların bütün kirleri ve pislikleri koltuğun içerisinde bulunan süngere iyice yerleşir ve çocuklarınızın sağlığı için tehlike teşkil eder. ilk etapta koltuk temizlendi gibi görünsede zamanla bu kir ve pislikler kusma yaparak koltuğun hem daha kir gözükmesine hemde kumaşın çürümesine neden olur. Önemli olan sadece bu değil sağlık açısından da son derece zararlı bir ortam oluşmaktadır.

Osmangazi Adalet koltuk yıkama Bursa firması olarak ; bünyemizde bulunan yerinde yıkama ekiplerimiz evlerinizde bulunan koltuk, çekyat, duvardan duvara halılarınızın temizliğini son derece titizlikle ve profesyonelce yapmaktadır.

Randevu sistemi ile çalışan ekiplerimiz önceden belirlediğimiz gün ve saatte ev ve işyerlerinize gelerek itinayla koltuklarınızı temizler daha hijyenik ortamlar sunar.

Kategori: Bursa Adalet Mahallesi Halı Yıkama

 

Osmangazi Adalet Halı Yıkama

Yazar: storperdeyikama Tarih 25-02-2017, 10:10, Gösterim: 506

Osmangazi Adalet Mahallesi Halı Yıkamacı

0224 441 4145

Kategori: Bursa Adalet Mahallesi Halı Yıkama